צור קשר| אודות| מסמכים להורדה טלפון - 03-5597320
שמירה ואבטחה

לא.ט. שרותים משפטיים בע"מ מחלקה מקצועית ומיומנת המתמחה בשמירה ואבטחה. אנו מספקים שרותי שמירה ואבטחה בתחומים הבאים:

  • אבטחת טיולים על ידי מגישי עזרה ראשונה ומאבטחים.
  • ליווי אישי של תיירים או תושבי הארץ.
  • אבטחת מגרשים / דירות / נכסים, לאחר תפיסה ופינוי הוצל"פ וכונסי נכסים.
  • סיורים ממונעים בשכונות מגורים.
  • שמירה על כספות באירוע ושמירה על בית הלקוח בזמן האירוע.
  • שמירה במועדונים.
  • פתרונות אלקטרוניים של שמירה כגון מצלמות אבטחה, כבל גלאים לגדרות, מערכות אזעקה, מצלמות IP וגלאי מצוקה.

למחלקת השמירה והאבטחה של א.ט. שרותים משפטיים בע"מ ההכשרה, הנסיון, הידע המקצועי והמיומנות במתן שרותי שמירה ואבטחה ייחודיים, לרבות סיור ופיקוח לצרכי גילוי פלישות, תפיסת קרקע בלתי חוקית ובניה בלתי חוקית, סילוק פולשים בלתי חוקיים ועוד. שרותי החברה ניתנים בפריסה ארצית והחברה נמנית עם החברות בעלות המוניטין המובילות והמנוסות ביותר בתחום זה.

א.ט. שרותים משפטיים בע"מ מעסיקה שומרים ומאבטחים, יוצאי יחידות מיוחדות וכוחות הבטחון אשר עברו תהליכי מיון והכשרה קפדניים ביותר טרם קליטתם בחברה וכן הכשרה קפדנית לפני תחילת העבודה.

לאנשי האבטחה והשמירה של א.ט. שרותים משפטיים בע"מ תודעת שירות גבוהה ומגוון אמצעי עזר המסייעים להם בעבודתם: גלאי מתכות, מגאפונים, פנסים, מדים, כלי נשק וכן כל ציוד אחר הנדרש לביצוע העבודה. אנשי האבטחה נמצאים תחת פיקוחם השוטף והצמוד של מנהלי החברה ומפקחיה. מערך הפיקוח מוודא ביצוע תקין של נהלים, עמידה בלוחות זמנים, הופעה ייצוגית וערנות – הן באופן רגיל ושוטף והן בביקורות פתע סמויות ובדיקות קשר יזומות עם השומרים והמאבטחים באירוע. כמו כן, מנהלי השירות שומרים על קשר רציף עם הלקוחות במהלך בצוע עבודת השמירה, מתחילתה ועד לסופה.

בזכות הסטנדרטים הגבוהים של החברה ורמת המחויבות הגדולה שלה ללקוחותיה ולעובדיה, מבטחת חברתנו את עובדיה בביטוח חבות מעבידים ובביטוח צד ג' ודואגת לכל אחד מעובדיה לאורך כל הדרך - החל מרגע קליטתו בחברה, דרך הכשרתו ועד שילובו בעבודה.

אבטחת אירועים כוללת, בין היתר, שמירה על הכספת והמתנות מתחילת האירוע ועד לסיומו, תוך מתן אפשרות להרחבת השרות המוצע גם לשרותי ליווי לכספת מבית השמחות ליעד הסופי.

חברתנו פועלת היום במגוון תחומים באבטחה. מערך החברה בנוי בצורה שמאפשרת היערכות לכל הזמנת עבודה תוך זמן קצר, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות באבטחה.

רישיונות והיתרים

לחברתנו כל הרישיונות הדרושים בחוק לניהול חברת שמירה כדין. בין היתר לחברה רישיון תאגיד לשרותי שמירה למנהלה רישיון מארגן שמירה בהתאם לחוק חוקרים פרטיים ושרותי שמירה התשל"ב - 1972.

`