עיקולים

במסגרת הליכי הוצאה לפועל, אנו מספקים מגוון שרותים בתחום העיקולים לרבות עיקול מיטלטלין ברישום, הוצאת מעוקלים, הוצאת מעוקלים מורחבת ושרותי אכיפה מנהלית.

 

עיקול מיטלטלין ברישום

הליך זה מבוצע כשלב"כ הזוכה ישנו מידע ודאי לגבי המצאות החייב בכתובת. בעל התפקיד, מטעם חברת א.ט. שרותים משפטיים בע"מ, מגיע לכתובת החייב, ורושם את המיטלטלין אותם ניתן לעקל על גבי דו"ח הביצוע. במידה והחייב לא נמצא בבית לאחר שלושה ביקורים או מסרב לפתוח את הדלת, ניתן לבצע את העיקול באמצעות הדבקת הצו על דלת דירת החייב.

 בעל התפקיד מציין על גבי הדו"ח כי על החייב להסדיר אתם חובו בתוך 7 ימים.

מרגע ביצוע הרישום חל איסור להוציא את הפריטים שעוקלו ונרשמו בדו"ח הפעולה.

הוצאת מעוקלים

לאחר שנרשם עיקול על מיטלטלין או ציוד ולא נטענה טענה לעניין הבעלות על המיטלטלין שנרשם עליהם עיקול, ניתן לבקש צו להוצאת המעוקלים והעברתם למחסני הוצל"פ לצורך מכירתם. המיטלטלין שהוצאו מועברים למחסן ההוצאה לפועל ברכב מסחרי. הוצאת המעוקלים לא תבוצע במידה והחייב ישלם את מלא החוב במזומן במעמד ביצוע הפעולה ו/או במידה והחוב יוסדר עם ב"כ הזוכה. חברת א.ט. שרותים משפטיים בע"מ, מעסיקה צוותי הוצאה לפועל עתירי ניסיון המבצעים את עבודתם במיומנות, מקצועיות, דייקנות, ובמהירות המרבית.

 

אנו ערוכים לתת מענה מיידי לכל פעולות ההוצאה לפועל בכל קנה מידה, בכל שעות היממה ובכל מקום בארץ.

הוצאת מעוקלים מורחבת​

במקרה שבעל תפקיד מגיע לכתובת של חייב ובבית מיטלטלין רבים ושווי ערך (מזנון, סלון וכדומה) , דבר המאפשר ביצוע הוצאה מורחבת באמצעות משאית ללא דיחוי. הוצאת מעוקלים מורחבת תבוצע לאחר קבלת אישור מתאים מב"כ הזוכה

א.ט שירותים משפטיים בע"מ

מומחים בפעולות הוצאה לפועל

משרד:    ​03-5597320

מגרש אחסנה:    03-9215835